Novinky

29.03.2020 | Radio PARK LANE

Radio PARK LANE
S radostí oznamujeme, že jsme spustili živé vysílání našeho rádia Park Lane!

 29.03.2020 | COVID -19

Z důvodů doporučení vlády se vedení školy rozhodlo uzavřít školku na pobočce na Praze 5, Nessie, od 13. března 2020 od 15.00 až do odvolání.

 29.03.2020 | Velikonoční školička na Sibeliově

Velikonoční školička na Sibeliově

Během Velikonočních prázdnin (6. - 17.dubna) nabízíme možnost využití školky na pobočce Sibeliova od 8.30 do 15:30 pro všechny děti z Park Lane od třídy Nursery až po Year 1. Tato služba je zdarma, platí se pouze stravné.29.03.2020 | Den otevřených dveří

 30.4.2020 Den otevřených dveří na všech pobočkách Park Lane International School.strana:   1

 

  

 

 

 

 

 

© NESSIE, All Rights Reserved | Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém.

Anglická mateřská škola

Anglická mateřská škola Nessie sídlí v prostorné vile se zahradou na Praze 5 a je otevřena dětem od 2 do 6 let. Program anglické školky Nessie je založen na britských osnovách pro předškolní výchovu. Anglická školka je určena dětem všech národností i bez znalosti anglického jazyka. Během programu v naší anglické mateřské škole se děti naučí cizímu jazyku přirozenou a zábavnou formou, při hře rozvíjejí své vědomosti a komunikační dovedností na základě vlastních prožitků z praktických činností a aktivit.

Anglická školka Praha 5

V anglické mateřské škole Nessie máme skvělý tým zkušených učitelů z Velké Británie, USA, České republiky a dalších zemí. Všichni učitelé v naší anglické školce mají vysokoškolské vzdělání potřebné pro práci s malými dětmi a zkušenosti s působením v mateřských školách v České republice a po celém světě.

Anglická školka Praha

V naší anglické školce připravujeme děti na školní docházku na britských, mezinárodních či českých základních školách. Současně nabízíme rozmanitý a bohatý mimoškolní program v angličtině fungující formou školních výletů a odpoledních zájmových kroužků. Na přání zajišťujeme dopravu dětí do obou poboček naší anglické školky (Praha 6, Praha 5) z domova a zpět školním mikrobusem.