Park Lane International School in Prague - Czech Republic
cz en
Nessie

Vybavení školy

Školka Nessie v Praze 5 je umístěna v prostorné a světlé čtyřpatrové vile ze třicátých let. Dům je zrekonstruován pro potřeby školky, třídy i zázemí jsou moderně vybaveny. V budově jsou dvě šatny, dvě kuchyňky, čtyři třídy, dvě dílny a sociální zařízení na každém patře. K dispozici je vybavená zahrada. Nedaleko od školky jsou dětská hřiště. Školka splňuje všechny současné hygienické předpisy. Díky lokalitě je parkování bez problémů. Rádi Vám celou budovu a zahradu ukážeme při osobní návštěvě.

 

Velké a světlé učebny pobočky Nessie v Praze 6 jsou vybaveny nejmodernější technologií, včetně multimedií a interaktivních tabulí (smart boards). Používání tohoto vybavení je každodenní součástí výuky.
Ve škole je knihovna, tělocvična, multifunkční hřiště s umělým povrchem, zahrada, hudební salonek a veškeré ostatní zařízení nezbytné pro výuku na prvním a druhém stupni.
Nedaleko je sportovní hala a tenisové a volejbalové hřiště sportovního oddílu Tatran Střešovice, poblíž se nachází dětská hřiště a parky. Tato zařízení budeme pravidelně využívat v rámci výuky tělesné výchovy.

 

Třídy a vybavení

 

Zahrada

 

Hřiště

   
   
   

 © NESSIE, All Rights Reserved | Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém.

.