Park Lane International School in Prague - Czech Republic
cz en
Nessie

O nás

Anglická mateřská škola Nessie v Praze v České republice, je otevřena dětem všech národností s různou úrovní angličtiny od 2 do 6 let. Anglický jazyk a  ostatní znalosti se děti učí pomocí poutavých her a aktivit, celý program je založen na Britských osnovách (National Curriculum of England) pro předškolní výuku. Program Nessie připravuje děti pro budoucí vzdělávání v anglických, mezinárodních i českých školách. Nábízíme též široký výběr mimoškolních aktivit a  zájmových kroužků.

Naše školka Vám nabízí výběr ze dvou poboček:

Nessie English Preschool v Praze 5 sídlí v prostorné vile se zahradou, v klidné rezidenční vilové čtvrti v ulici Nad Bertramkou, několik minut od stanice metra Anděl. Vila slouží výhradně k provozu naší anglické školky.

Park Lane Preschool v Praze 6 sídlí v prostorné secesní školní budově se zahradou a hřištěm v klidné čtvrti Střešovice, v ulici Norbertov. Součástí kampusu je i hřiště pro děti z naší mateřské školy a velké sportovní hřiště.

Na přání zajišťujeme dopravu dětí do školky a zpět školním mikrobusem.

Učitelé Nessie English Preschool pocházejí převážně z Velké Británie, USA a z České republiky. Všichni lektoři mají odpovídající pedagogické vzdělání, zkušenost s výukou v mezinárodních školkách po celém světě a pozitivní přístup k dětem.

Těšíme se na setkání s Vámi, v případě zájmu o další informace nás neváhejte kontaktovat.


 

 

 

 

 

 

 

 

© NESSIE, All Rights Reserved | Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém.

.